ענף הכדורגל באקדמיה לספורט בפנימייה

 
 

ענף הכדורגל בפנימיית אורט נתניה פועל בשיתוף עם מועדוני הכדורגל בית"ר טוברוק נתניה ומכבי נתניה.

אנו פועלים בשיתוף פעולה מלא עם מועדוני הכדורגל, תוך תקשורת הדוקה והרמונית על בסיס יומיומי, במטרה להוביל את החניכים להישגים בכדורגל תוך שמירה על הישגיהם הלימודיים.

סשה פלדמן, מנהל קבוצת הבוגרים של מכבי נתניה, מוביל את תחום הכדורגל בפנימייה. סשה אימן בעברו את קבוצות נערים א' ו-ב' של נתניה, שימש כמנהל המקצועי של החטיבה הצעירה במחלקת הנוער והוא בעצמו בוגר הפנימייה.

התכנית הייעודית לטיפוח שחקני כדורגל בפנימייה כוללת אימוני בוקר, סדנאות מנטליות וחינוך לאורח חיים בריא. לצד האימונים, פועלת מעטפת מקצועית רחבה הכוללת תמיכה רגשית על ידי אנשי טיפול, פיזיותרפיסט צמוד ותכנית תזונתית בליווי דיאטנית מוסמכת.

בנוסף, אנו דואגים למערך הסעות לשחקנים.

השילוב המוצלח שבין קבוצות מובילות בליגת העל לנוער, הצוות המקצועי ומתחם האימונים בשילוב תנאי הפנימייה, מהווים מקפצה משמעותית עבור החניכים להשתלבות בליגות העל.

לאורך השנים השתלבו חניכי ובוגרי הפנימייה במועדונים המובילים של נתניה ובקבוצות נוספות בליגת העל. בין חניכי הפנימייה שהפכו ברבות השנים לכוכבי כדורגל ניתן למנות את דיא סבע, אביב אברהם, אמייה טגה, אלמוג כהן, חן עזרא, גיא אסולין, איאד אבו עביד, משה מולא, ירין פרץ, יגאל בקר, עידן רטא ועוד.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.